PC: Milyen rendszer kerüljön az új számítógépem re? (fórum)

Szeretettel köszöntelek a PC mazsolák klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5121 fő
  • Képek - 447 db
  • Videók - 59 db
  • Blogbejegyzések - 451 db
  • Fórumtémák - 3249 db
  • Linkek - 178 db

Üdvözlettel,

PC mazsolák klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a PC mazsolák klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5121 fő
  • Képek - 447 db
  • Videók - 59 db
  • Blogbejegyzések - 451 db
  • Fórumtémák - 3249 db
  • Linkek - 178 db

Üdvözlettel,

PC mazsolák klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a PC mazsolák klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5121 fő
  • Képek - 447 db
  • Videók - 59 db
  • Blogbejegyzések - 451 db
  • Fórumtémák - 3249 db
  • Linkek - 178 db

Üdvözlettel,

PC mazsolák klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a PC mazsolák klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 5121 fő
  • Képek - 447 db
  • Videók - 59 db
  • Blogbejegyzések - 451 db
  • Fórumtémák - 3249 db
  • Linkek - 178 db

Üdvözlettel,

PC mazsolák klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Milyen rendszer kerüljön az új számítógépem re?

Ezt a témát B Klári indította 18 éve

Vajon mi legyen a gépemnen a szoftver? Gyakran a gépet beállító szakember is ezt kérdezi. De hát mik vannak, mi az előnye egyiknek és másiknak. Ezeket beszéljük itt meg

Hozzászólások eddig: 49

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

RANK NEST DIGITAL üzente 2 hete

After study a few of the blog posts with your site now, we truly such as your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark site list and will be checking back soon. Pls look into my website likewise and told me what you believe......https://reelgamesite.clickn.co.kr/

Válasz

RANK NEST DIGITAL üzente 1 hónapja

Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work.https://gangnamhbar.com/

Válasz

RANK NEST DIGITAL üzente 1 hónapja

강남노래방 완벽 가이드 강남에서 놀거리나 회식 장소를 찾는 분들이 가장 많이 검색하는 업종 중 하나가 바로 강남노래방입니다. 친구들과 편하게 놀 수 있는 공간을 찾거나, 회식 이후 자연스럽게 이동할 장소를 찾는 경우에도 수요가 꾸준합니다.https://gangsongbs.clickn.co.kr/

Válasz

M Imre üzente 14 éve

Zsuzsanna!
Milyen a videó formátuma, amit a CD-re írtál?
Ha beteszel egy gyári DVD-t, akkor van kép is?

A Kiwi 10.08 -on az alapértelmezett videólejátszó: VLC 1.1.3 tudtommal, ezzel próbáltad lejátszani?

Más:
Ezt a tárolót (szoftverforrás) kéne felvenned, ebben benne van az ffmpeg csomag is, ami a kép megjelenítésért is felelős:
https://launchpad.net/~kiwilinux-members/+archive/release

Csináltál már ilyet?
Remélhetőleg így sikerülni fog, ez egy leírás lesz, ami a fenti linken is ott van "elrejtve":
Nyitni kell egy terminált (Terminál)
Bemásolod (ezzel a parancssorral veszed fel a szoftverforrást és a hitelesítés kulcsot is):
sudo add-apt-repository ppa:kiwilinux-members/release
Entert nyomsz
Beírod a jelszavad (nem fog látszani, tehát pontosan gépelj!)
Entert nyomsz
Beírod (ezzel frissíted a rendszert az új forrásra):
sudo apt-get update
Entert nyomsz
Beírod (ezzel telepíted a csomagokat):
sudo apt-get install ffmpeg ffmpeg-extra vlc x264
Entert nyomsz és ezzel települni fognak a csomagok

A sudo apt-get update (a források felvétele, rendszerbe vitele) után megnyithatod a Frissítéskezelőt vagy a Synaptic-ot és onnan is frissítheted a rendszert ... amelyik jobban tetszik vagy használtad már.
Fel kéne tenni az ubuntu-restricted-extras csomagot is (ez lehet a rendszereden kubuntu vagy xubuntu előtaggal is a csomagkezelődben, keresni kell, megtalálod valamelyiket. Attól függ, melyik lesz, hogy a grafikai rendszered Gnome, KDE vagy XFCE ezt "innen" nem tudom)

Ha kérdésed van inkább kérdezz, mielőtt cselekszel. (nekem sem Kiwi-m van, hanem Ubuntu Studio)

Válasz

B Klári üzente 14 éve

Sajnos nem tudom, én Ubuntut használok. Valaki tudna segíteni Zsuzsának?

Válasz

Szabó Zsuzsanna üzente 14 éve

Át írtam egy CD-t a gépemre és nem játsza le a gép csak hang van kép nincsen mi a teendő ilyenkor?
Köszi a választ!

Válasz

B Klári üzente 14 éve

Zsuzsa, ugye a te gépeden is a Kiwi Linux fut, nem windows...
Mert csak azon működik egy része az alábbi programoknak.

Válasz

Szabó Zsuzsanna üzente 14 éve

Megköszönném ha elküldenéd az nagyon jó lenne.Csak most tudtam elolvasni a levelet,remélem most-már több időm lesz a géphez ülni.
Még-egyszer köszönöm!

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Jómagam mindet letöltöttem mint CD mint DVD verzióban, de egy dologban biztos vagyok, ami igazán bevált nálam az a Kiwi Linux 10.08, ami az Ubuntu Linux 10.04.1 verziójának felel meg. Csakhogy a Kiwi mind-e mellet tartalmaz Adobe-t, Flash Playert, Java-t Open Office-t, CD-DVD író programokat, médialejátszókat amik alapból benne vannak(VLC, Totem, Rhytmbox) Elég jó Internet bőngészőt Chromium.
Késöbb letöltheted mindezeket az Ubuntu szoftverközpontból: A webbönésző, aMSN Skype, Arora, Médialejátszók közül: Exaile, GnomeBacker, (Qmmp - Media Player Classic másolat) stb stb.
De ha kéred elküldöm azt a listát amiket én töltötem le a Kiwi rendszerihez.

Válasz

Szabó Zsuzsanna üzente 15 éve

Köszi a választ!Még annyit,hogy melyiket érdemes letölteni mert gondolom amiket javasoltál nem kell mindet le tölteni.(vagy igen?)

Válasz

Ugrás a(z) oldalra

Ez történt a közösségben:

smith james írta 2 órája a(z) What is a Google Reverse Phone Lookup? fórumtémában:

Thank you for the well-written write-up. I greatly appreciated ...

centr chem írta 8 órája a(z) IELTS Coaching fórumtémában:

centr chem írta 8 órája a(z) IELTS Coaching fórumtémában:

centr chem írta 8 órája a(z) IELTS Coaching fórumtémában:

centr chem írta 8 órája a(z) IELTS Coaching fórumtémában:

centr chem írta 8 órája a(z) IELTS Coaching fórumtémában:

tomar kunal írta 9 órája a(z) Amazon customer service phone number-dial to get rid of Amazon technical woes fórumtémában:

A true VIP Escort is more than beauty; she's a ...

gixej ig888 írta 9 órája a(z) Comment écrire un livre avec ChatFrancais : Mon expérience personnelle fórumtémában:

Awesome article, it was exceptionally helpful! I simply ...

reddy Babita írta 13 órája a(z) A variety of natural body massage services are available at their facility fórumtémában:

Safety and genuine profiles are hard to find, but the Escort in ...

JaxonElii JaxonElii új fórumtémát indított: agen slot

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu